Magnetický svět stavebnic a hraček pro děti

Magnetický svět je internetový obchod plný stavebnic, hraček a her je tu pro všechny, kteří se zajímají o rozvoj a vzdělávací zábavu dětí. Ať už hledáte stavebnice a hračky pro své děti domů, nebo do školky či školy, určitě v bohaté nabídce Magnetického světa naleznete to pravé, co udělá dětem radost a s čím si rády vyhrají.

o nás

Nejen magnetické stavebnice

Hračkám pro děti se věnujeme od roku 2009. Zaměřujeme se především na magnetické stavebnice pro různé věkové kategorie, ale naleznete u nás i celou řadu dalších stavebnic, hlavolamů a hraček. V e-shopu na vás čekají stavebnice Geomag, Magformers, Clicformers, Seva, Blok, tradiční dřevěné kostky Topa a mnoho dalšího.

  • Pečlivě vybíráme stavebnice a hračky od ověřených dodavatelů
  • Sledujeme novinky a pravidelně navštěvujeme světové veletrhy hraček
  • Hračky jsou testované a splňují všechny platné normy pro bezpečnost hraček

Vstupte do e-shopu

Hračky do rodin i nabídky pro školy a školky

Potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme s výběrem. Často dodáváme stavebnice a hračky do školek a škol, pro které připravujeme individuální nabídky a ochotně poradíme i se sestavou objednávky, aby byly děti i paní učitelky spokojené.

Není pro vás nákup na dálku „to pravé ořechové“?

Stavebnice a hračky putují z Magnetického světa k dětem z České republiky a pro zákazníky ze Slovenska máme pro pohodlné nakupování připravený e-shop www.magnetickysvet.sk.

Pokud se nemůžete ve výběru rozhodnout a potřebujete si prohlédnout stavebnici na vlastní oči, po předchozí domluvě se můžete zastavit v naší kanceláři v Hradci Králové. Rádi vám vše ukážeme a poradíme s výběrem.

Potřebuji se zeptat

1