Nejprodávanější
Magformers Space Traveler 35 d.
Magformers Space Traveler 35 d.
Magnetická stavebnice Magformers Space Traveler…
Cena: 1.134,00 Kč | Detail
Geomag Pro Just Panels 60
Geomag Pro Just Panels 60
Geomag Just Panels 60 obsahuje pouze plastové výplně…
Cena: 259,00 Kč | Detail
Geomag Baby Sea Large - 19 d. - box
Geomag Baby Sea Large 19 d. - od 10 měsíců
Stavebnice Geomag Baby Sea Large je magnetická…
Cena: 649,00 Kč | Detail
Můj první Pastelle-30
Můj první Pastelle-30
Nová kolekce pro nejmenší - 1 až 3 roky. 
Magnetická…
Cena: 1.088,00 Kč | Detail
Aktuality
EET - běžný režimPracujeme v běžném režimu EET.
Domovská stránka > Magnetická stavebnice Geomag k sobě připoutá nejmenší děti, rodiče a prarodiče

Magnetická stavebnice Geomag

Magnetické stavebnice Geomag jsou vyrobeny pro děti od tří let, pro jejich rodiče, hravé tatínky, maminky, které si rády utečou od plotny, nákupů a úkolů starších sourozenců. Nemluvě o prarodičích, již se svými ideály a hravostí mnohdy vyrovnají veselým a rozpustilým vnoučátkům. Výhoda variabilních stavebnic Geomag je obsažena již v jejich názvu – magnet. Magnetická stavebnice Geomag rozličného provedení je důmyslně, a přesto jednoduše propojena magnety. Málokdy se tedy stane, že najdete kousky stavebnice v ložnici, v koupelně, pračce, zapomenuté v teplácích či kalhotách, kapsách u mikina bund. Magnety k sobě pasují jako J na hrnec. 

Magnetická stavebnice pro nejmenší

Mluvíme-li o stavebnici Geomag pro nejmenší, pravdou je, že všechny kousky jsou zhotoveny v bezpečných velikostech, u nichž nehrozí nebezpečí vdechnutí či spolknutí, anebo jiného využití, než k čemu byly vyrobeny. Nejmenší děti se ochotně a opakovaně zabaví u typu Geomag Baby, které propojují celou farmu myslitelných zvířátek. Holčičky by raději kočičky, chlapci naopak pejska nebo medvídka. Není problém, k dispozici je mnoho typů stavebnice Geomag Baby, které se dají skládat jak ve vodě, tak v postýlce či na zemi.

Pro starší děcka s již více rozvinutou motorikou jsou přichystány stavebnice Geomag Magformers, jež rozvíjejí schopnosti skládání, představivosti a zmíněné motorické obratnosti. Fantazii se při této hře meze rozhodně nekladou. Některé stavebnice jsou zhotoveny na bázi skládání obrazců, jednoduchých tvarů až po složitější stavební útvary. V případě, že dáváte přednost dřevěným hračkám před plastovými, což je samozřejmě pochopitelné, ani na vás výrobci nezapomněli. Pro vaše děti jsou nachystány různé druhy magnetické stavebnice Geomag – Genii Creation, a to například auta, domy, letadla, zvířátka, nábytek, dětský pokojík, art fantasy nebo dětské hřiště.

Magnetická stavebnice Geomag Kor je zase sérií zvířat a příšer, jež je možné skládat dohromady, určená pro děti mnoha věkových kategorií. Pokud si vaše děcka oblíbí zvířata a fantasy příšerky Geomag Kor v útlém věku, je velmi pravděpodobné, že jejich láska k nim přetrvá i do staršího věkového údobí. Sety Magnetiko představují jednoduché skládanky, které opět probouzejí dětskou představivost. Na oblibě si získávají i magnetické kuličky NeoCube – pětimilimetrové stříbrné kuličky spojené magnetem mají nekonečně možností tvarů, do nichž se dají přeměňovat. Za takový dárek vám bude každý kreativní školák vděčen.

Výhodou nabízených modelů stavebnice Geomag je jejich použitelnost ve věku od tří do sta let a cenová dostupnost od několika korun do stovek korun až tisíce.