Nejprodávanější
Geomag KOR Proteon TAUREX 68 pcs
Geomag KOR Proteon TAUREX 68 pcs
KOR Proteon Taurex - vládce všech lesů. Stavebnice Geomag…
Cena: 499,00 Kč | Detail
Geomag Wheels 708 POLICE SQUAD
Geomag Wheels 708 Police Squad
Stavebnice Geomag Wheels 708 POLICE SQUAD obsahuje…
Cena: 469,00 Kč | Detail
ZOOB Galax-Z Astrotech Rover
ZOOB Galax-Z Astrotech Rover
Stavebnice ZOOB Galax-Z Astrotech Rover umožňuje…
Cena: 999,00 Kč | Detail
Magformers Designer
Magformers Designer
Magnetická stavebnice Magformers Designer obsahuje…
Cena: 2.099,00 Kč | Detail
Aktuality
EET„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
Domovská stránka > Magnetická stavebnice Geomag k sobě připoutá nejmenší děti, rodiče a prarodiče

Magnetická stavebnice Geomag

Magnetické stavebnice Geomag jsou vyrobeny pro děti od tří let, pro jejich rodiče, hravé tatínky, maminky, které si rády utečou od plotny, nákupů a úkolů starších sourozenců. Nemluvě o prarodičích, již se svými ideály a hravostí mnohdy vyrovnají veselým a rozpustilým vnoučátkům. Výhoda variabilních stavebnic Geomag je obsažena již v jejich názvu – magnet. Magnetická stavebnice Geomag rozličného provedení je důmyslně, a přesto jednoduše propojena magnety. Málokdy se tedy stane, že najdete kousky stavebnice v ložnici, v koupelně, pračce, zapomenuté v teplácích či kalhotách, kapsách u mikina bund. Magnety k sobě pasují jako J na hrnec. 

Magnetická stavebnice pro nejmenší

Mluvíme-li o stavebnici Geomag pro nejmenší, pravdou je, že všechny kousky jsou zhotoveny v bezpečných velikostech, u nichž nehrozí nebezpečí vdechnutí či spolknutí, anebo jiného využití, než k čemu byly vyrobeny. Nejmenší děti se ochotně a opakovaně zabaví u typu Geomag Baby, které propojují celou farmu myslitelných zvířátek. Holčičky by raději kočičky, chlapci naopak pejska nebo medvídka. Není problém, k dispozici je mnoho typů stavebnice Geomag Baby, které se dají skládat jak ve vodě, tak v postýlce či na zemi.

Pro starší děcka s již více rozvinutou motorikou jsou přichystány stavebnice Geomag Magformers, jež rozvíjejí schopnosti skládání, představivosti a zmíněné motorické obratnosti. Fantazii se při této hře meze rozhodně nekladou. Některé stavebnice jsou zhotoveny na bázi skládání obrazců, jednoduchých tvarů až po složitější stavební útvary. V případě, že dáváte přednost dřevěným hračkám před plastovými, což je samozřejmě pochopitelné, ani na vás výrobci nezapomněli. Pro vaše děti jsou nachystány různé druhy magnetické stavebnice Geomag – Genii Creation, a to například auta, domy, letadla, zvířátka, nábytek, dětský pokojík, art fantasy nebo dětské hřiště.

Magnetická stavebnice Geomag Kor je zase sérií zvířat a příšer, jež je možné skládat dohromady, určená pro děti mnoha věkových kategorií. Pokud si vaše děcka oblíbí zvířata a fantasy příšerky Geomag Kor v útlém věku, je velmi pravděpodobné, že jejich láska k nim přetrvá i do staršího věkového údobí. Sety Magnetiko představují jednoduché skládanky, které opět probouzejí dětskou představivost. Na oblibě si získávají i magnetické kuličky NeoCube – pětimilimetrové stříbrné kuličky spojené magnetem mají nekonečně možností tvarů, do nichž se dají přeměňovat. Za takový dárek vám bude každý kreativní školák vděčen.

Výhodou nabízených modelů stavebnice Geomag je jejich použitelnost ve věku od tří do sta let a cenová dostupnost od několika korun do stovek korun až tisíce.